Március 18-24. programjai

Koncertek, bábelőadások, közös játék és amatőr felnőtt műkorcsolya kupa várja az érdeklődőket a héten.

Március 18., hétfő 9:00-12:00 "Digitális Világ Kisgyermekkorban" előadás & Játszócsoport - Borsmama Otthon Műhely

Március 18., hétfő 17:00–18:00 Mese mese mátka.... - Kamaraerdei Közösségi Ház

Március 18., hétfő, 19:00–21:00 Hanif Kureishi: Vénusz - Budaörsi Latinovits Színház

Március 19., kedd, 11:00 Tücsök-zene Budaörsön - PostART

Március 19., kedd, 18:00–20:00 Fűben-fában finomság: vadnövények gasztronómiája - JMMH

Március 20., szerda 9:00 2. Tavaszi Babhordozó Börze és Klub - Borsmama Otthon Műhely

Március 20., szerda 10:00–11:00 Mese Maci babáknak - JMMH

Március 20., szerda, 17:00–19:00 - Varróklub - Közösségi Ház

Március 20., szerda, 18:30–19:45 Imagine Eller Mária költészetében és Gyulai Zsuzsa festészetében - PostART

Március 20., szerda, 18:30–21:30 A Bibliáról mindenkinek -  Gróf Bercsényi Zsuzsanna Városi Könyvtár

Március 21., csütörtök, 14:00–17:00 KettőPontNulla tanulócsoportok Beiratkozás

Március 22., péntek, 10:00–11:00 Indul!Bábos Mesekuckó 1,5-4 éveseknek - Borsmama Otthon Műhely

Március 22., péntek, 16:30–17:30 Tartásjavító gerinctorna iskolásoknak

Március 22. péntek 17:30–19:00 Játsszunk együtt! - Fantazmagória Élménypedagógiai és logoterápiai játékokkal, csapatmunkával lépünk az ön- és egymás megismerésének ösvényére - szülő és gyerek

Március 22. péntek 19:00 Lakatos Gabi & Filip Dinev zenél a Majorban

Március 22., péntek, 17:00–19:00 Élményfestés: Kedvencünk az unikornis - Kamraerdei Közösségi Ház

Március 22., péntek, 18:30–22:00 Tavaszköszöntő borvacsora - Csaka Pince

Március 22., péntek, 19:00–22:00 Teltház // PostART Quiz

Március 22., péntek, 20:00–23:00 Ganxsta Zolee és a Kartel // Budaörs - JMMH

Március 23., szombat, 10:00–15:00 - Tavaszi csomagtartó vásár és állatsimogató - Zichy Major udvara

Március 23., szombat, 10:00–13:00 - Játszóház: Virágcserepek díszítése - Városi Régészeti Kiállítás

Március 23., szombat, 11:00–13:30 Szigligeti - Vecsei - Kovács: Liliomfi - Budaörsi Latinovits Színház

Március 23., szombat, 14:00–17:00 Élményfestés Budaörsön - Kamraerdei Közösségi Ház

Március 23., szombat, 15:00–18:00 Szombati varrós délután - "Macskás táska" - Quiltive Kreatív Fejlesztő Műhely

Március 24., vasárnap, 14:00–15:00 New Ice I. Felnőtt Amatőr Műkorcsolya Kupa

Beszélgetés